Zespół

Poznaj zespół Instytutu Mukoid

dr Ewa Mukoid

Zarządza Instytutem Mukoid, wykorzystując swoje podwójne kompetencje – managerskie zdobyte podczas pracy dla polskich i międzynarodowych korporacji – oraz racjonalne podejście naukowe doktora nauk i filozofa (UJ, Sorbona, SGH).  Wspiera kadry i zespoły w obszarach przywództwa, komunikacji, strategii i kreatywności. Tworzy unikatowe autorskie programy i narzędzia. Posiada najwyższy stopień międzynarodowej akredytacji: Master Certified Coach ICF.

Wojciech Ślęzakiewicz

Mentor i doradca w zakresie implementacji nowych projektów biznesowych z doświadczeniem w pracy z szefami przedsiębiorstw różnej wielkości, w branży produkcyjnej, turystycznej i medycznej. Łączy profesjonalizm z intuicją praktyka od lat działającego na polskim rynku. Wspiera Ludzi biznesu w zakresie zarządzania zmianą i w procesach efektywnego wzrostu. Doradza w doborze optymalnych środków realizacji zamierzeń, w tym finansowania inwestycji.

Renata Bobińska

Coach z międzynarodową akredytacją Professional Certified Coach ICF. Doświadczony Project Manager z ponad 20-letnim stażem w jednej z największych polskich korporacji, gdzie zajmowała się projektami marketingowymi, szkoleniowymi i komunikacyjnymi. Dyplomowany trener biznesu oraz absolwentka Zaawansowanych Studiów Zawodowych Coachingu ACTP. Podczas pracy wykazuje empatyczne podejście, intuicję  oraz ogromny szacunek dla każdego człowieka.

Jakub Rozbicki

Coach z międzynarodowymi akredytacjami PCC ICF, ICC oraz  CCLP. Trener biznesu oraz certyfikowany doradca zespołu Action Learning. Prowadzi procesy grupowe oraz team building, korzystając ze swoich kompetencji licencjonowanego instruktora wspinaczki skalnej oraz taternictwa Polskiego Związku Alpinizmu, a także autorskiego programu łączącego coaching ze wspinaczką. W pracy coachingowej z kadrą menadżerską koncentruje się na przywództwie.

Borys Jarosz

Coach z międzynarodową akredytacją PCC ICF. Absolwent jednej z pierwszych edycji Studiów Zawodowych Coachingu Mukoid, a wcześniej Philadelphia University w USA. Od lat mieszka w Polsce, utrzymując kontakty z całym światem. Zajmuje się głównie life coachingiem oraz coachingiem  kariery i coachingiem sportu.Prowadzi także szkolenia dla studentów kierunków psychologiczno-społecznych zainteresowanych tematem coachingu.

Katarzyna Wojtaszyn

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, prawnik ze specjalizacją  w szeroko rozumianej problematyce  bezpieczeństwa biznesu. Absolwentka Zaawansowanych studiów coachingu ACTP oraz Szkoły Team Coachingu.  Jako coach wspiera ludzi i zespoły w rozwoju osobistym, oraz w osiąganiu celów i realizacji wyzwań Jest autorką warsztatów i szkoleń z zakresu problematyki podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Tomasz Wanowicz

Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i rozwoju sieci detalicznych oraz gruntowną wiedzę z zakresu optymalizacji kosztów działania sieci oraz podległych działów. Wspiera managerów w obszarach zarządzania zmianą, organizacji sprzedaży, tworzenia i wprowadzania standardów, procedur, projektów, zarządzania rozwojem personelu. Posiada międzynarodową akredytację ACC ICF oraz certyfikat coacha zespołowego.

Weronika Odziemczyk-Banaś

Asystentka Dyrektora

DLACZEGO MY

Warto nam zaufać

Odpowiedzialność

Gwarantujemy 100% profesjonalizmu, elastyczność w realizacji Twoich zleceń, etykę zawodową i ludzką przyzwoitość.

Podejście

Naszych Klientów obdarzamy szacunkiem oraz życzliwością. Wspieramy ich rozwój z radością i pełnym zaangażowaniem.

Nasze wartości

Profesjonalnie, praktycznie, etycznie i przyjaźnie - służymy rozwojowi Ludzi i Organizacji o podobnych wartościach.
Nasze sposoby

Od wyzwania do rozwiązania

Zobacz w jakich sytuacjach zgłaszali się do nas wybrani klienci, jakie wiązały się z tym wyzwania i jakie rozwiązanie zaproponowaliśmy.
Kraków

ul. K. Pużaka 3 Kraków

Warszawa

ul. Śniadeckich 12/16 l. 70 Warszawa

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, spotkajmy się!

Telefon

+48 690 860 188